KocaeliAsist 2017 iş ortaklığı başvurusu

İŞ ORTAKLIĞI BAŞVURUSUKocaeliAsist iş ortağı olmak için nasıl başvuruda bulunabilirim?KocaeliAsist'le beraber çalışabilmek için gereken koşulları sağladığınızı düşünüyor
iş ortaklığı ağımıza katılmak istiyorsanız aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.


İş ortaklığı şartlarımızı inceleyip, gerekli koşulları sağladığınızı düşünüyorsanız;

İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bizi arayabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz talebinizi, "İş ortaklığı" başlığı ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ile beraber basvuru@kocaeliasist.com adresine e-posta olarakta gönderebilirsiniz.
► Başvurunuz bize ulaştıktan sonra sizi en kısa sürede arayarak bazı bilgileri isteyeceğiz. Bu bilgiler ışığında yapılacak ön değerlendirme neticesi onay olur ise sizi yerinizde ziyaret etmek üzere randevu talep edeceğiz. Randevu tarihine dek üzerinde çalışmanız için "yüklenici sözleşmesi örneği, çalışma koşullarımız ve ilkelerimizi" içeren bir dizi belgeyi tarafınıza e-posta, faks ya da kargo ile ulaştıracağız. Sizden de aynı şekilde; iş planınız, kapasite raporu, referanslar, fiyat listeleri vb. gibi bazı belgeleri bize ulaştırmanızı talep edeceğiz.
► Ön değerlendirme neticesi ret olur ya da bilgiler yetersiz bulunur ise sizi mutlaka bilgilendireceğiz.
► Onaylı firma ziyaretimiz çoğunlukla nihai kararın verildiği aşamadır. Gönderdiğiniz belgeler tarafımızdan uygun bulunduysa ve size ulaştırdığımız sözleşme, koşullar, ilkeler tarafınızdan kabul görüyor ise sözleşme imzalanması için yer ve tarih belirlenir. Sözleşme üzerinde revizyon talepleriniz var ise bu talebiniz kaydedilerek incelemeye alınır. Revizyon talebinizle ilgili olumlu ya da olumsuz cevabımızı size 1-2 gün içinde bildirir ve kararınıza göre sözleşmenin imzası için program belirler veya görüşmeyi sonlandırırız.
► Tarafınızla sözleşme imzalanması halinde hesabınız açılarak, size uygun ilk işin en kısa sürede yönlendirilmesi sağlanacaktır.