KocaeliAsist 2017 Ustayım sizinle çalışmak istiyorum

USTAYIM/EKİBİM VAR. SİZİNLE ÇALIŞABİLİR MİYİM?Her geçen gün artan iş yoğunluğuna paralel olarak, KocaeliAsist'in, ustalara ve ekiplere kapısı her zaman açıktır.Değerli ustalarımız; KocaeliAsist'le beraber çalışabilmek için sizden beklenen bazı koşulları sağlıyor olmanız gerekir.

KocaeliAsist; işlerinde, iş ortakları vasıtası ile dış kaynak kullandığı gibi bazı iş kollarında kendi ekiplerine de sahiptir. Her gün daha da büyüyen iş hacmini karşılayabilmek için dönem dönem yeni ekipler kurmaya çalışıyoruz.

Eğer herhangi bir iş kolumuzda usta iseniz ve bir ekibe sahipseniz bizimle çalışabilirsiniz. Bunun için öncelikle iş ortaklığı şartları sayfamızı incelemenizi öneririz. İş ortaklığı şartları her ne kadar firmalara yönelik hazırlanmış olsa da, genel prensiplerimiz açısından fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Sizden beklenen koşulları karşıladığınızı düşünüyorsanız, iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Sizden; kendinizi ve ekibinizi tanıtan özgeçmişler, uzmanlık alan(lar)ınız ve referanslarınızı gösterir belgelerle beraber şirket merkezimize bizzat gelmenizi isteriz. Karşılıklı görüşme neticesinde başvurunuz olumlu bulunursa; KocaeliAsist, sizi ve ekibinizi, uygun projeler için değerlendirecektir.