KocaeliAsist 2013 kullanım ve gizlilik ilkeleri

SİTE KULLANIM KOŞULLARI VE
GİZLİLİK İLKELERİDeğerli ziyaretçimiz; kocaeliasist.com internet sitesini kullanırken bilmeniz gerekenler aşağıda belirtilmiştir.Kullanım Koşulları

KocaeliAsist internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. KocaeliAsist, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

KocaeliAsist internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece bireysel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. KocaeliAsist internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal, KocaeliAsist mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

KocaeliAsist, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. KocaeliAsist, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. KocaeliAsist, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. KocaeliAsist’nin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, bunların tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, internet sitesinde bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz. KocaeliAsist ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. KocaeliAsist internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde veya ürünlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Diğer Sitelere Erişim

KocaeliAsist internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara/kurumlara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs/kurum sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. KocaeliAsist, bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikamız

KocaeliAsist , kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

KocaeliAsist, internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için kullanmaktadır.