KocaeliAsist 2013 Mantolama garantisi

Garantili Mantolama HizmetiDIŞ CEPHE MANTOLAMADA GARANTİ ŞARTLARI


Mantolama / Dış Cephe İzolasyonu uygulamalarında garanti koşulları

Dış cephe yalıtımı uygulamalarında garanti şartları nelerdir? Mantolama uygulamaları garantili midir? sorularının yanıtını vermeye çalışalım..

Tüm ısı yalıtım sistemi üreticisi firmalar yapılan uygulamalarda tam takım halinde kendi ürünlerinin kullanılması durumunda yapılan yalıtım işlemlerine malzeme hatalarına karşı 5 yıl üretici firma garantisi vermektedir.

Diğer yandan bazı üreticiler bazı özel şartlara bağlı olmakla beraber, sadece kendi paket sistemlerine dahil bileşenler ile uygulanmış projeler için geçerli olmak üzere garanti süresini daha uzun süreli olarak tanımlayabilmektedir. Örneğin; Filli Boya Capatect Dalmaçyalı ürünleri ile yapılan uygulamalar 10 yıl garantilidir. Fakat projede kullanılan tüm bileşenlerin firmanın paket sisteminden olması bir adet dübelin dahi üçüncü bir firmaya ait olmaması şartı aranır. Firma, uygulama sahasında proje devam ederken yaptığı teftişler ve sevkiyat irsaliyelerini göz önünde bulundurarak işin bitiminde projeye 10 yıl geçerli onaylı garanti belgesini sunmaktadır.

Bununla beraber tüm üreticiler için geçerli olan ve devletçe belirlenmiş resmi garanti süresi 5 yıldır. Tüm üreticiler garanti belgesi düzenlemenin ön koşulu olarak kendi ürünleri dışında herhangi bir ürünün kullanılmamış olmasını talep etmektedirler.
mantolama kocaeli kocaeli dış cephe izolasyon dış cephe mantolama izmit mantolama mantolama fiyatları kocaeli mantolama firmaları sakarya mantolama derince gölcük kartepe dış cephe mantolama filli boya capatect dalmaçyalı