S.S.S - KocaeliAsist 2017

EN SIK SORULANLARİşin başlangıç ve bitiş tarihi benim için önemli, tarih verebiliyor musunuz? İşimi zamanında teslim edebilecek misiniz?KocaeliAsist; size gerçekçi termin tarihleri sunar...

KocaeliAsist olarak bizim için ve sanıyoruz hemen herkes için bir işin başlama ve bitiş tarihleri önemlidir. Tüm işlerimizde, işe başlama ve bitirme konusunda müşterimize yaklaşık tarihler verebiliyoruz. Ancak bu tarihler her zaman müşterimizin istediği tarihler olamayabilir. Bunun nedenleri; işin sanılandan daha uzun süreli olması ya da ön hazırlık gerektirmesi, iklim şartları, ekiplerimizin yoğunluğu, iş adresinin konumu vb. gibi hususlar olabilir. Bu nedenlerden ötürü size işinizi mutlaka sizin istediğiniz tarihler arasında tamamlarız diyemiyoruz. Olası tüm ihtimalleri, keşif sonuçlarını ve programımızı göz önünde bulundurarak mümkün olan en kısa zamanı sunmaya çalışıyoruz.

Diğer yandan tüm parametreleri göz önünde bulundurarak, size verdiğimiz termin tarihinde herhangi bir sapma -olağandışı durumlar haricinde- olmayacaktır. KocaeliAsist olarak takvimimizi çok iyi planlamamız gereken bir alanda hizmet veriyoruz. Size bir işi 3 günde tamamlayacağımızı bildirdiysek; bu, işi mutlaka 3 günde tamamlayacağımız anlamına gelir, çünkü programımızda ki bir aksama, sadece sizin işiniz için değil, sırada ki tüm işlerimiz için sarkma anlamına gelmektedir.

Bu nedenlerle; size tam istediğiniz tarih için söz veremeyebiliriz fakat vereceğimiz tarihlerin, olabildiğince size uygun olmasına özen göstereceğimize ve bu tarihler arasında işinizi tamamlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular