Ya beğenmezsem - SSS - KocaeliAsist 2017

EN SIK SORULANLARİş bittiğinde beğenmezsem ya da istediğim gibi olmazsa ne yapıyorsunuz?Müşterimizin onay vermediği iş, henüz bitmemiş demektir...

Aslında bu sorunun yanıtı çok basit: "Siz beğenene kadar gereken tüm revizyonları yapıyoruz" KocaeliAsist için; müşteri tarafından onay verilmeyen hiç bir iş bitmiş kabul edilmez.

İşin bütününü bir süreç olarak ele alır ve şöyle düşünürüz; "Bu iş için keşif sürecinde müşterimizin isteklerini doğru olarak anlamış olmamız gerekir. Müşterimizi doğru anlayamadıysak bu bizim sorunumuzdur. Bu nedenle müşterimiz onay verene dek gerekli tüm çalışmalara devam etmeliyiz" Bu düşünce tarzı KocaeliAsist'in müşteri memnuniyeti ilkesinin ilk adımıdır. Bunu çalıştığımız tüm iş ortakları / hizmet tedarikçileri / alt yüklenicilerin benimsemesi için azami gayreti gösteririz.

KocaeliAsist müşteri memnuniyetine çok önem verir, çünkü biz ilerleyen zamanlarda da doğabilecek tüm ihtiyaçlarınız için ilk aklınıza gelecek adres olmayı hedefliyoruz. Tamamladığımız tüm işlerden sonra müşterimizden kendisine vereceğimiz Müşteri Memnuiyeti Anketi'ni doldurmasını rica ederiz. Bu anket aldığınız hizmetin tüm detayları ile sorulduğu ve 1'den 5'e (1= Kötü, 5= Çok iyi gibi) kadar not verebileceğiniz soruları içerir. Anket sonuçlarını veritabanımıza kaydeder ve iş verdiğimiz alt yüklenicilerimizi bu puanlara göre değerlendiririz. Her faaliyet alanımızda çalıştığımız farklı farklı iş ortaklarımız arasında bu şekilde bir klasman oluşturur ve daha yüksek rating sahibi iş ortaklarımızı tercih ederiz. Anket sonuçlarını ve klasman durumunu iş ortaklarımızla da aylık olarak paylaşır ve varsa eksiklerini düzeltmeleri için onlara yardımcı oluruz. Buradan çıkan sonuç; bize vereceğiniz işlerinizde, işinizi yapan ekibin klasmanında en iyisi olduğu gerçeğidir.

Sık Sorulan Sorular