KocaeliAsist 2013

EN SIK SORULANLARYaptırmayı düşündüğüm işlerim için nasıl teklif alabilirim?KocaeliAsist; işleriniz için en uygun teklifi sunar..

Yaptırmayı düşündüğünüz işler için bizden mutlaka teklif isteyin. İşiniz için vereceğimiz teklif karar vermenizi kolaylaştıracak ve bizi tercih etmeseniz dahi, elinizde fiyat anlamında önemli bir referans olacaktır.

Peki nasıl teklif alacaksınız?
Bu aslında çok basittir; yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi aramak ya da iletişim formunu doldurarak, size bizim ulaşmamızı sağlamak.
Hizmet verdiğimiz alanların çoğu, yerinde keşif/ölçümleme çalışması gerektiren işlerdir. KocaeliAsist'e ulaştığınızda, sizden işinizle detayları ve iletişim/adres bilgilerinizi isteriz. Keşif için sizin ve ekiplerimizin uygun olduğu bir gün/saat belirleyerek, adresinizde ücretsiz keşif çalışması yapılır. Keşif çalışması, yapılmasını istediğiniz işin; tarafımızdan net olarak anlaşılması, yapılabilirlik analizi, metraj ölçümleri, uygun malzemelerin belirlenmesi ve fiyatlandırma detaylarının belirlenmesi vb. gibi parametreler için gereklidir. Keşif/ölçümleme çalışmamızın neticesinde; bazı durumlarda hemen, daha kapsamlı işlerde ise 1 gün içerisinde size teklifimizi/tekliflerimizi, tercih ettiğiniz şekilde (telefon, sms, e-posta, faks) tüm detayları ile ulaştırırız.

kocaeliasist iş akış diagramıSık Sorulan Sorular