KocaeliAsist 2013 Ücretsiz Keşif hizmeti

EN SIK SORULANLARÜcretsiz Keşif Hizmeti nedir? Kapsamı nedir?KocaeliAsist; size tamamen ücretsiz olarak keşif/ölçümlere/fizibilite hizmeti sunar.

Hizmet verdiğimiz alanların çoğu, yerinde keşif/ölçümleme çalışması gerektiren işlerdir. KocaeliAsist'e ulaştığınızda, sizden işinizle detayları ve iletişim/adres bilgilerinizi isteriz. Keşif için sizin ve ekiplerimizin uygun olduğu bir gün/saat belirleyerek, adresinizde ücretsiz keşif çalışması yapılır. Keşif çalışması, yapılmasını istediğiniz işin; tarafımızdan net olarak anlaşılması, yapılabilirlik analizi, metraj ölçümleri, uygun ürünlerin belirlenmesi ve fiyatlandırma detaylarının belirlenmesi vb. gibi parametreler için gereklidir.

► Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Keşif sonrası teklifimizi uygun bulmayabilir ve işinizi bize vermeyebilirsiniz. KocaeliAsist ya da iş ortaklarından herhangi biri hiçbir durumda keşif ücreti talep etmeyecektir. Keşif hizmetimiz ücretsizdir ve hep böyle kalacaktır.
► Keşif hizmeti, isteklerinizi en iyi biçimde anlamamız ve size en uygun teklifi sunabilmemiz için gereklidir. Keşif gerektiren işleriniz için keşif yapılmadan fiyat teklifi vermemiz mümkün değildir.
► Keşif hizmetimiz için uygun zamanın belirlenmesinde olabildiğince müşterilerimizin programına uymaya çalışır ve mümkün olan en kısa sürede keşfi yapmaya çalışırız. Yine de bununla beraber ekiplerimizin yoğunluğu ve adresinizin konumuna göre keşif taleplerinizi cevaplayabilmemiz ortalama olarak, 1 ila 3 gün arasında olabilir.
► Keşif hizmeti için gelen ekibimize açıklayıcı bilgilerin verilmesi gerekir. İstediğiniz işin detaylarını ve varsa spesifik taleplerinizi mutlaka belirtmelisiniz. Çünkü keşif hizmeti, bir yandan da talep ettiğiniz işin fizibilitesi (yapılabilirlik) analizidir. Size en kaliteli ve en ekonomik teklifi sunabilmemiz, isteklerinizi tam anlayabilmemizle doğru orantılıdır.
► Keşif için belirlenen zamanda işin sahibinin mutlaka adreste bulunması gerekir. Bu; işin niteliğinin tam olarak belirlenmesi için gereklidir. Herhangi bir sebeple o gün/saatte, iş sahibi adreste bulunamayacaksa randevunuzu iptal ettirmeniz ya da tarihi revize etmenizi rica ederiz.
► Sunduğumuz tüm hizmetler için keşif hizmeti gerekmemektedir. Örneğin ev tipi elektrik, su tadilatları, boya-badana hizmetleri, çelik kapı vb. gibi. Yaptırmayı düşündüğünüz işin niteliği ve boyutu keşif gerektirip, gerektirmediğini belirler. İşinizin keşif gereksinimi olup olmadığı bilgisi için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular