KocaeliAsist 2017 Ödemelerde nasıl kolaylıklar sağlıyorsunuz?

EN SIK SORULANLARÖdemelerde nasıl kolaylıklar sağlıyorsunuz? Taksit imkanı var mı?KocaeliAsist; size ödemelerinizde birçok kolaylıklar sunar.

KocaeliAsist size bir çok kolaylıklar vaad ettiği gibi, aldığınız hizmet(ler)in ödemesinde de farklı seçenekler sunmaktadır. İşinizin niteliği, boyutu, tutarı ne olursa olsun bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz yenilikçi ödeme seçeneklerine birlikte göz atalım;

► Nakit ya da banka havalesi ile ödemelerde %3 İNDİRİM!


İşinizin tutarı 100TL'de olsa, 100.000TL de olsa nakit ödeme/banka havalesi indiriminden yararlanabilirsiniz. KDV dahil toplam ödemeniz üzerinden net %3 indirim uygulanır.


► Tüm bankaların kredi kartları ile 3-6-9-12 TAKSİT imkanı!


İşinizin tutarı 100TL'de olsa anlaşmalı bankaların kredi kartları ile PEŞİN FİYATINA 3 ya da 6 TAKSİT, sadece +%3 komisyonla 9 TAKSİT ve sadece +%5 komisyonla 12 TAKSİT imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı taksit uygulamamıza -bazı hizmetler ve ürünler haricinde- tüm malzeme ve işçilik ücretleri dahildir. Kredi kartı ödemeleri; iş yerimizde ya da adresinizde sabit veya mobil POS, internet üzerinden mail-order veya sanal POS vasıtası ile alınmaktadır.


► Anlaşmalı bankalarımızdan; işinize özel, cazip oranlarla KREDİ kullanabilirsiniz.


Çalıştığımız bankalarla anlaşmalarımız doğrultusunda; müşterilerimizin işlerine özel (proforma faturamıza istinaden) cazip oranlarla kredi uygulamamız bulunmaktadır. İhtiyaç kredilerine kıyasla daha esnek oranlar ve vadelerle ödeme planı oluşturabilir, dilerseniz kısmen dilerseniz işin tamamı için kredi imkanından faydalanabilirsiniz.


► BÜYÜK İŞLER İÇİN; Karşılıklı görüşmelerle belirlenen ödeme planları


Daha ziyade büyük çaplı işler ve birden fazla iş sahibinin olduğu projelerde ödeme planı karşılıklı görüşmelerle belirlenebilir. Çek, senet, bono gibi ödeme araçları ya da ödemenin sözleşmeye tabi olarak belirli vadelerle açık taksitler halinde yapılması gibi seçenekler sunulmaktadır. Bu yöntem genellikle toplu işlerde ya da tutarı belli bir rakamın üzerinde olan işlerde gündeme alınmaktadır.

Sık Sorulan Sorular