KocaeliAsist 2013

EN SIK SORULANLARİşim için malzemeleri kendim alıp, yalnızca işçilik talep edebilir miyim?Elbette. İşiniz için gerekli malzemeleri kendiniz temin edebilirsiniz.

KocaeliAsist size anahtar teslimi çözümler sunan bir asistans hizmetidir ve bu hizmet; işinizin 1.sınıf işçilikle yapılması ile beraber, bütçenize uygun en kaliteli ürünlerin en ekonomik biçimde seçilmesini ve sizin adınıza satın alınmasını da kapsar. KocaeliAsist, faaliyet gösterdiği işlerde gereken malzemelerden her yıl çok yüksek miktarlarda alım yaptığı için, ihtiyacınız olan malzemeleri sizden çok daha ucuza satın alabilir. KocaeliAsist'in müşterileri için satın aldığı ürünlerden, yüksek oranda bir ticari beklentisi olmaması, sizin toplam sahip olma maliyetinizi düşürür.

Yine de bununla beraber, tercihiniz doğrultusunda; işiniz için gereken istediğiniz tüm malzemeleri, istediğiniz herhangi bir yerden tedarik edebilir ve yalnızca işçilik talebinde bulunabilirsiniz.

Not: KocaeliAsist müşterisinin kendi satın aldığı ürünlerle yapılan işlerde (işçilik hariç) herhangi bir malzeme garantisi vermemektedir.

Sık Sorulan Sorular